Správa nemovitého majetku
v zemědělské prvovýrobě

Chci vědět více informací

Spolupráce

Ladislav Olšbauer

Se Stanislavem spolupracuji od roku 2017 a díky němu mám konečně přehled o tom, kdo a za jakých podmínek si pachtuje a obhospodařuje moje pozemky. V současnosti se stará o portfolio o výměře 1.667 ha.

Vesa Česká Bělá, a.s.

JUDr. Jan Hamr - předseda představenstva: Spolupráce s panem Dvořákem započala v 10/2020 protože naše společnost potřebovala odborného správce nemovitého majetku včetně provedení bilance tzn. vyhodnocování právních důvodů užívání zemědělské půdy. S ohledem na jeho odbornost a profesionální přistup přešla kompletně naše společnost na nový SW během 3 měsíců a řeší přes něj nejenom správu pachtovních smluv, ale také platby a daňovou problematiku.

http://www.vesa.as/

GEOCENTRUM, spol. s r.o.

Ing. Ivo Koutník: S panem Dvořákem se profesně známe více jak 15 let. Naše spolupráce je v oblasti SW, který naše společnost poskytuje.

https://gc.geocentrum.cz/

Zemědělské obchodní družstvo v Herálci

Ing. Jiří Vašák - předseda představenstva: spolupráce s panem Stanislavem Dvořákem započala v dubnu roku 2021. Hlavním důvodem proč se společnost rozhodla zahájit spolupráci, byla absence odborného a znalého člověka v dané problematice včetně podpory agronomického úseku. Během necelých 3 měsíců přešla našeho společenost kompletně na nový SW, když došlo k zadání stávajícíh smluv, jejich vyhodnocení a řešení zjištěných anomálií. Naše spolupráce pokračuje i nadále když dalším krokem bude provedení bilance tzn. postupné vyhodnocování právních důvodů užívání zemědělské půdy.

http://www.farmaheralec.cz/

Nabídka zemědělské půdy k pachtování. Nabízíme pole, políčka a rozsáhlejší plochy do pachtu.

https://agrofond.cz/

Svitalka s.r.o.

Stanislav pro nás zabezpečuje správu pachtovních smluv a dále prvovýrobu na jahodové plantáži v Petrkově u Havlíčkova Brodu.

https://www.svitalka.cz

HVH agro s.r.o.

Ing. Jaroslav Hampl: Od roku 2018 spolupracujeme mimo jiné v oblasti správy pachtovních a nájemních smluv.

Glaswein s.r.o.

Dirk Carl Rudolph Brandis: Pan Dvořák pro naši společnost řeší odbornou správu od r. 2019.

JUDr. Ladislava Lebedová

http://www.ak-lebedova.cz

JUDr. Slavomír Koreček

http://www.korecek.eu
Copyright © 2020 Spravadvorak.cz | Seokvalitne.cz
Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu a základní analytické účely využíváme soubory cookies podle našich podmínek ochrany soukromí. ×